SPAN02E-15
MEAN WELL
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 15V 0.134A 2W 7-Pin SIP Module
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SPAN02E15
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MEAN WELL
  • Part No:
    SPAN02E-15
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    21.8 x 9.2 x 11.1 mm