SLC03A-12
MEAN WELL
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 12V 0.25A 3W 6-Pin DIP Module
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SLC03A12
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MEAN WELL
  • Part No:
    SLC03A-12
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    Tw
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    22.1 x 13.8 x 8.55 mm