SKM10C-12
MEAN WELL
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 0.833A 10W 6-Pin DIP Module
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +