SFTN01L-15
MEAN WELL
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 4.5V - 5.5V Input
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +