SCWN06C-12
MEAN WELL
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 0.5A 6W 8-Pin DIP Module
Description +
Search Keywords: SCWN06C12
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MEAN WELL
  • Part No:
    SCWN06C-12
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    31.8 x 20.3 x 10.2 mm