SCW20C-15
MEAN WELL
DC/DC - Module - 1 Output - 15V@1.333A - 20W
Description +
Search Keywords: SCW20C15
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MEAN WELL
  • Part No:
    SCW20C-15
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    31.8 x 20.3 x 12.2 mm