RST-10000-36
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 36V@276A -9936W
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: RST1000036
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MEAN WELL
  • Part No:
    RST-10000-36
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    540 x 424 x 83.5 mm
  • AC Input Voltage:
    196 to 305,340 to 530 V