RSP-320-3.3
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 3.3V@60A - 198W
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: RSP32033
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MEAN WELL
  • Part No:
    RSP-320-3.3
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • DC Input Voltage:
    124 to 370 V
  • AC Input Voltage:
    88 to 264 V
  • Dimension:
    215 x 115 x 30 mm