RSP-320-15
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 15V@21.4A - 321W
Description +
Search Keywords: RSP32015
  • Part No:
    RSP-320-15
  • AC Input Voltage:
    88 to 264 V
  • DC Input Voltage:
    124 to 370 V
  • Dimension:
    215 x 115 x 30 mm