RSP-200-24
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 24V@8.4A - 201.6W
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: RSP20024
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MEAN WELL
  • Part No:
    RSP-200-24
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • DC Input Voltage:
    124 to 370 V
  • AC Input Voltage:
    88 to 264 V
  • Dimension:
    215 x 115 x 30 mm