RSP-100-7.5
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 7.5V@13.5A - 101.25W
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: RSP10075
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MEAN WELL
  • Part No:
    RSP-100-7.5
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V
  • Dimension:
    179 x 99 x 30 mm
  • DC Input Voltage:
    120 to 370 V