RSDW20F-05
MEAN WELL
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 4A 20W 6-Pin DIP Module
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: RSDW20F05
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MEAN WELL
  • Part No:
    RSDW20F-05
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    25.4 x 50.8 x 10.2 mm