RSD-150D-12
MEAN WELL
Module DC-DC 110VIN 1-OUT 12V 12.5A 150W 5-Pin
Description +
Search Keywords: RSD150D12
  • Part No:
    RSD-150D-12
  • Dimension:
    189 x 77 x 36 mm
  • Mounting:
    Chassis
  • Input Voltage:
    67.2 to 143 V