RSD-150C-24
MEAN WELL
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 24V 6.3A 151.2W 5-Pin
Description +
Search Keywords: RSD150C24
  • Part No:
    RSD-150C-24
  • Input Voltage:
    33.6 to 62.4 V
  • Dimension:
    189 x 77 x 36 mm