RSD-150B-12
MEAN WELL
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 12.5A 150W 5-Pin
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: RSD150B12
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MEAN WELL
  • Part No:
    RSD-150B-12
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Input Voltage:
    16.8 to 31.2 V
  • Dimension:
    189 x 77 x 36 mm