RQB150W3-110S12
MEAN WELL
150W 12V 12.5A Railway DC-DC-Converter 60-160VDC Input Quarter Brick
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +