RPS-400-36-SF
MEAN WELL
AC/DC Power Supply Single-OUT 36V 7A 252W 14-Pin
Description +
Search Keywords: RPS40036SF
  • Part No:
    RPS-400-36-SF
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    160 x 98 x 43 mm