RPS-400-24-TF
MEAN WELL
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 10.5A 252W 14-Pin
Description +
Search Keywords: RPS40024TF
  • Part No:
    RPS-400-24-TF
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    130 x 98 x 58.5 mm