RPS-400-15-TF
MEAN WELL
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 16.7A 250.5W 14-Pin
Description +
Search Keywords: RPS40015TF
  • Part No:
    RPS-400-15-TF
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    130 x 98 x 58.5 mm