RPS-300-48
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 48V@4.17A - 200W - Medical
Description +
Search Keywords: RPS30048
  • Part No:
    RPS-300-48
  • AC Input Voltage:
    90 to 264 V
  • DC Input Voltage:
    127 to 370 V
  • Dimension:
    127 x 76.2 x 35 mm