RPS-300-12
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 12V@16.67A - 200W - Medical
Description +
Search Keywords: RPS30012
  • Part No:
    RPS-300-12
  • DC Input Voltage:
    127 to 370 V
  • AC Input Voltage:
    90 to 264 V
  • Dimension:
    127 x 76.2 x 35 mm