PSD-45C-12
MEAN WELL
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 3.75A 45W 8-Pin
Description +
Search Keywords: PSD45C12
  • Part No:
    PSD-45C-12
  • Input Voltage:
    72 V
  • Dimension:
    127 x 76 x 30 mm