MEAN WELL
3500W Power Supply - 24VDC 145A -Digitalized - Parallelable - High Efficiency - Water-cooled
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +