NTS-400P-248
MEAN WELL
DC/AC Inverter, Household, Industrial & ITE, 66 VDC, 1 Outlet, 230 VAC, 400 W, NTS-400P Series
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +