NSP-500-60
MEAN WELL
AC-DC Power Supply - 500W - +60VDC@8.4A - Input: 85-305VAC - PFC - Remote on/off - DC/OK Signal - 199x99x41mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +