NGE18I18-P1J
MEAN WELL
AC-DC Wall Mount Adapter - 12W - 18VDC - 1A - Interchangable AC plug (sold separately) - 2.1x5.5mm DC Plug with 20AWG/150cm Co ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
AC-DC Wall Mount Adapter - 12W - 18VDC - 1A - Interchangable AC plug (sold separately) - 2.1x5.5mm DC Plug with 20AWG/150cm Cord