MSP-600-7.5
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 7.5V@80A - 600W - Medical
Description +
Search Keywords: MSP60075
  • Part No:
    MSP-600-7.5
  • COO:
    TW
  • DC Input Voltage:
    120 to 370 V
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V
  • Dimension:
    218 + 30104mm(Max) x 105 x 63.5mm