MSP-600-48
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 48V@13A - 624W - Medical
Description +
Search Keywords: MSP60048
  • Part No:
    MSP-600-48
  • COO:
    CN
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V
  • DC Input Voltage:
    120 to 370 V
  • Dimension:
    218 + 30104mm(Max) x 105 x 63.5mm