MSP-450-36
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 36V@12.5A - 450W - Medical
Description +
Search Keywords: MSP45036
  • Part No:
    MSP-450-36
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V
  • Dimension:
    218 + 30(Max) x 105 x 41 mm
  • DC Input Voltage:
    120 to 370 V