MSP-100-7.5
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 7.5V@13.5A - 101.3W - Medical
Description +
Search Keywords: MSP10075
  • Part No:
    MSP-100-7.5
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V
  • DC Input Voltage:
    120 to 370 V
  • Dimension:
    159 + 10(Max) x 97 x 38 mm