MDS15A-12
MEAN WELL
15W DC-DC Medical Converter PCB mount - Wide Input 9-18VDC - Single Output 12VDC at 1.25A - DIP Through hole package - 2xMOPP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +