LRS-150F-12
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 12V@12.5A - 150W
Description +
Search Keywords: LRS150F12
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MEAN WELL
  • Part No:
    LRS-150F-12
  • Unit of Measure:
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V
  • Dimension:
    159 x 97 x 30 mm
  • DC Input Voltage:
    120 to 370 V