LRS-150-15
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 15V@10A - 150W.
Description +
Search Keywords: LRS15015
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MEAN WELL
  • Part No:
    LRS-150-15
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    85 to 132,170 to 264 V
  • DC Input Voltage:
    240 to 370 V
  • Dimension:
    159 x 97 x 30 mm