LRS-1200-36
MEAN WELL
AC-DC Power Supply - 1200W - +36VDC - 33.3A - Input: 180-350VAC - 225x124x41mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +