LRS-100-48
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 48V@2.3A - 110.4W
Description +
Search Keywords: LRS10048
  • Part No:
    LRS-100-48
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V
  • Dimension:
    129 x 97 x 30 mm
  • DC Input Voltage:
    120 to 373 V