LRS-100-36
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 36V@2.8A - 100.8W
Description +
Search Keywords: LRS10036
  • Part No:
    LRS-100-36
  • Dimension:
    129 x 97 x 30 mm
  • DC Input Voltage:
    120 to 373 V
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V