LPP-150-3.3
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 3.3V@30A - 99W
Description +
Search Keywords: LPP15033
  • Part No:
    LPP-150-3.3
    1
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    222 x 75 x 41 mm