LPP-150-24
MEAN WELL
AC-DC Single output Open frame power supply with PFC; Output 24Vdc at 6.3A
Description +
Search Keywords: LPP15024
  • Part No:
    LPP-150-24
    1
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    222 x 75 x 41 mm