LPP-100-7.5
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 7.5V@13.3A - 101.25W
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +