LPP-100-15
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 15V@6.7A - 100.5W
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +