LOP-300-48
MEAN WELL
AC/DC Open Frame Power Supply (PSU) - 1 Output: 48 V, 3.8 A - 80 to 264 VAC, 113 to 370 VDC Input - 182 W - 4 kV - 94% Efficie ...
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
AC/DC Open Frame Power Supply (PSU) - 1 Output: 48 V, 3.8 A - 80 to 264 VAC, 113 to 370 VDC Input - 182 W - 4 kV - 94% Efficiency - Chassis Mount.