IRM-90-48ST
MEAN WELL
AC-DC Power Supply - 90W - 48VDC 1.88A - Screw Terminal Module - Input 80-305VAC - 109mm x 52mm x 33.5mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +