HVGC-320-1750A
MEAN WELL
AC/DC LED Power Supply - Const Curr - 320W - Adj: 187 Vdc @ 1,750mA - Dim: No
Description +
Search Keywords: HVGC3201750A
  • Part No:
    HVGC-320-1750A
  • Maximum Output Power:
    320 W
  • Output Voltage Range:
    91.4 to 182.8 VDC
  • Maximum Output Current:
    1,750 mA (1.75 A)
  • Operating Temperature:
    -40 to 70 °C