HVG-320-48AB
MEAN WELL
320W Constant Current/Voltage LED Driver - 3.35 to 6.7A / 43 to 52V - Io & Vo Pot Adjustment - 3 Way Dimming Function
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +