HSN-200-5B
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 5V@40A - 200W
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: HSN2005B
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MEAN WELL
  • Part No:
    HSN-200-5B
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    180 to 264 V
  • DC Input Voltage:
    254 to 373 V