HRPG-600-15
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 15V@43A - 645W
Description +
Search Keywords: HRPG60015
  • Part No:
    HRPG-600-15
    1
  • MTBF (Hours):
    147,700(Min)
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V
  • Dimension:
    218 x 105 x 63.5 mm
  • DC Input Voltage:
    120 to 370 V