HRPG-200-15
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 15V@13.4A - 201W
Description +
Search Keywords: HRPG20015
  • Part No:
    HRPG-200-15
  • Cooling Required (CFM):
    No
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V
  • DC OK Signal:
    No
  • DC Input Voltage:
    120 to 370 V
  • MTBF (Hours):
    189,100(Min)
  • Dimension:
    199 + 13104mm(Max) x 98 x 38mm