HRPG-150-36
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 36V@4.3A - 154.8W
Description +
Search Keywords: HRPG15036
  • Part No:
    HRPG-150-36
  • COO:
    CN
    1
  • MTBF (Hours):
    123,400(Min)
  • Cooling Required (CFM):
    No
  • Dimension:
    159 x 97 x 38 mm
  • DC OK Signal:
    No
  • DC Input Voltage:
    120 to 370 V
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V