HRPG-1000-48
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 48V@21A - 1008W
Description +
Search Keywords: HRPG100048
  • Part No:
    HRPG-1000-48
  • COO:
    TW
  • Dimension:
    218 + 30(Max) x 105 x 63.5 mm