HRP-450-24
MEAN WELL
AC/DC Single output enclosed power supply - Output 24VDC at 18.8A - 450W - 1U low profile - PFC - fan cooling.
Description +
Search Keywords: HRP45024
  • Part No:
    HRP-450-24
  • DC Input Voltage:
    120 to 370 V
  • MTBF (Hours):
    193,900(Min)
  • DC OK Signal:
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V